DEMI LOVATO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DEMI LOVATO

Demetria Devonne Lovato
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 3-iasis forumo gimtadienis

Go down 
AutoriusPranešimas
little_perrie
i hear sing angels
in your voice

little_perrie


parašė : 12
reputacija : 0

3-iasis forumo gimtadienis Empty
RašytiTemos pavadinimas: 3-iasis forumo gimtadienis   3-iasis forumo gimtadienis EmptyKv. 09 20, 2012 4:47 pm

LABAS VISIEMS FORUMO NARIAMS

Pradėsiu labai paprastai. Man labai smagu, kad forumas sulaukė trečiojo savo gimtadienio. Be galo džiaugiuosi, kad tai kam atidaviau labai daug pastangų, brangaus laiko ir širdies, vis dar yra vieta kuri jungia tiek daug vienodai mąstančių žmonių. Sakau, kad vienodai, nes visi jūs vienodai nuostabūs ir man iš ties labai smagu, kad turėjau proga su jumis susipažinti, be abejo forumo dėka. Dabar sėdžių ir mąstau, sugrįžta tiek daug prisiminimų, visi jie savaip malonūs, visi savaip gražūs. Prisimenu tą dieną, kai sugalvojau sukurti forumą, kai jį sukūriau ir kaip po truputį jame pradėjo registruotis nariai, jų vis daugėjo ir daugėjo ir iš ties forumas turi savo sielą, tuos narius kurie čia nuo pradžios ir kurie prisijungė vėliau, bet svarbiausia jūs visi esate, jūs visi leidžiate tai sielai gyventi. Visgi tą 2009 metų rugsėjo 21 dieną praėjo ne veltui, jos dėka mes esame kartu ir tikiuosi dar ne vienus metus būsime. Juk smagu turėti vietą, kur tave išklauso, kiekvienam to reikia, MUMS to reikia. Ačiū JUMS. :)
Ieva

Ištikrųjų labai smagu rašyti šią žinutę, kuri yra skirta trečiam forumo gimtadieniui. Kai užsiregistravau čia ir sutikau būti administratore, net nepagalvojau, kad čia išbūsiu net 1095 dienas :DD Tai yra vienintelis forumas kuriame esu taip ilgai, nes paprastai kiti atsibosdavo arba tapdavo neaktyvūs, žinoma, čia buvo taip pat visko. Buvo savaičių, kai čia apsilankydavau tik perskaityti vieną kitą žinutę arba išvis nesilankydavau, buvo ir taip, kad pagalvojau, kam jis išvis reikalingas, jei nėra aktyvus. Bet labai džiaugiuosi, kad iš visų tų duobučių išsikapstėme, nors kartais vis dar būna, kad čia neaktyvu ir nuobodu, bet žinant, kad čia prabuvai net tris metus, įdėjai daug darbo, susipažinai su begale žmonių, supranti, kad negali nuvilti visų tų nuostabių narių, kurie taip pat prisideda prie forumo gyvenimo. Taip ir gyvenam: pakilimai, kritimai, bet pabaiga visada laiminga :) Nežinau, kokį ačiū reikia pasakyti visiems kurie nors trupučiu prisidėjo prie to, kad skaičiuojam trečius metus, bet žinau, kad jis yra nežmoniškai didelis ir nuoširdus. Taip pat nežinau kiek laiko dar taip trauksim, bet žinau vieną, kad dauguma turi už kažką padėkoti šiam forumui ir tai žinoti yra labai gera. Tikrai, ačiū visiems :)*
Kotryna

10 faktų apie forumą, galbūt kas juos žino, o gal atsiras nežinančių, tiesiog...
● 2009-09-21 sukurtas forumas
● 2009-12-31 jau turėjome 15 000 pranešimų
● 2010-05-30 pirmi 200 narių (vėliau neaktyvūs ištrinti)
● Turime 24 rangus, iki 2500 pranešimų
● Šis stilius yra 60
● Visus forumo stilius, išskyrus vieno logotipą, sukūrė administratorės.
Ieva - 27
Kotryna - 27
Bendrai - 6
● 9 stiliai buvo skirti pasveikinti RBD narius su gimtadieniu
● 2010-04-16 tapome oficialiu Maites Perroni forumu (Ačiū Viktorijai)
● Iš viso turime 109 šypsenėles.
● Forumo galerijoje turime 435 avatarus, beveik visus yra sukūrusi ewutte*

Forumiečių žodžiai skirti forumui :) Ačiū visiems kurie atrado kelias minutes ir pasakė tiek gražių žodžių. Iš pradžių galvojau, kad nerašysiu kieno žodžiai, bet vėliau pagalvojau juk visi savi :DD

Na visų pirma kai užsiregistravau abejojau ar būsiu aktyvi, nes čia buvo begalo daug žmonių (man taip atrodė) buvau ilgai neaktyvi, nes nežinojau kas ta Maitė, joje man patiko tik išvaizda. Kai atradau pasidariau labai aktyvi, pradėjau domėtis Maite jos projektais ir t.t. Niekad nebuvau kitam forume kiek šitame, jei neklystu jau spalį bus dveji metai kaip aš čia. Kai užeini į forumą jaučiuosi kaip namuose, nepaisant to kad buvo keletą akimirkų kai kažkam nepritariau ir t.t. bet mano atminty išliko žiauriai daug gerų dalykų, juk šiame forume susiradau iš ties nemažai žmogiukų su kuriais norėčiau pabendraut realybėj. Ir šiaip forumo atmosfera, žmonės, administracija yra super !! Man labiausiai patinka tai kad čia jaučiuosi kaip savo namuose ir galiu prisidėti prie forumo gyvavimo. Šis forumas yra vienintelis ir geriausias !!!!
Ieva (Ievute.)

Na net nežinau ką pasakyti. Man šis forumas patinka. Gal labiausiai nuo to laiko kai prisiregistravau pagerėjo stiliaus ir logo kokybė. Nes manau, kad kuo toliau tuo labiau yra tobulėjama. Šaunuolės kas kuriat :)
Na o visa kita manau yra tinkama. Smagu matyti, kad savaitės nuotraukos rinkimai tiek ilgai išsilaiko. Na manau, kad temų yra pakankama, gerai, kad nėra perkrauta. Labai patinka skaityti kai kurių narių kuriamas istorijas. Gal reikėtu daugiau konkursų, na bet, kad mažai kas dalyvauja nėra ir prasmės rengti. Na priekaištų tikrai neturiu. Tik, kad kai buvo žaidimas jei neklystu Angelai sargai turėjau nesusipratimą su vienu nariu. Nes tas žmogus buvo prisiregistravęs dviem vardais. Na manau, kad administratorės jeigu tik įmanoma labiau turėtu prižiūrėti kas registruojasi. Gal čia vienintelis priekaištas administracijai.
O šiaip šaunuolės administratorės, kad palaikote šį forumą. Nes
Jūsų dėka jis švęs trečiąjį savo gimtadienį :) Linkiu forumui išlikti tokiam koks dabar yra ir gyvuoti dar daug metų :)
Gintarė (lepeckoja)

Patikti patinka viskas, būna ir įdomių konkursų, tačiau sunku pačiai dalyvauti, nes kurti ir pan nemoku, tad dažniausiai tik skiriu balus,konkursui pasibaigus. Stilius ir logo visad būna labai gražūs, nariai bent su kuriais teko daugiau bendrauti pasirodė labai malonūs ir šilti žmonės. Kažkiek galbūt norėtus daugiau info apie Maite, bet tikriausiai svarbių naujienų nėra, tad jomis ir nepasipildo naujienų skiltis :) o administarcija pasirodė tikrai atsidavus savo darbui, ir kuomet gali visuomet stengiasi pagyvinti ir atnaujinti forumą.
Kristina

Kai užsiregistravau ir po maždaug 3 mėnesių tapau aktyvi jaučiausi ne labai priimta į gretas, kai kurie nariai greitai parodė savo valdžią. Į akis nebuvo pasakyta: aš užimu čia pareigas, tu ne, bet ir be tokių žodžių tą leido suprasti. Vėliau pradėjau bendrauti su nariais PM ir atradau labai mielų žmogeliukų, su kuriais iki šiol tęsiu bendravimą, draugystė tik stiprėja. :) Jeigu kalbant apie patį forumą tai iš karto išsiskyrė labai gražūs ir, sakyčiau, originalūs stiliai. Jautėsi įdėtas labai didelis administratorių darbas. Per šiek tiek daugiau nei metus (tiek, kiek aš esu čia) buvo daug pasikeitimų, daug naujovių. Kotryna visada stebindavo savo kūrybiškumu ir idėjomis. Net neįsivaizduoju kiek forume reikėjo įdėti darbo valandų... Konkrečiau: patinka savaitės nuotraukos rinkimai ir vis keičiamas išrinktos nuotraukos "įvaizdis", pliusų ir minusų tema, nors dabar ir apmirus, savaitės avataro rinkimai būtų daug įdomesni jeigu daugiau kas nepatingėtų jų pasiūlyti, bet... Turiu bent kažkokio darbelio forume. ;) Labiausiai patinka "narių" kategorija: istorijos, grafika, dienoraščiai, fotografijos, interviu. Administracija - kaip minėjau, yra tokių, kurie naudojasi užimamomis pareigomis ir tą pastoviai turi parodyti. Tas tikrai nepatinka, būtų mano forumas, tokius iš karto praspirčiau :D O forumo nariai tai beveik visi draugiški :D Iš tikrųjų atradau daug labai fainų žmogeliukų. Ačiū jums :) Šitas forumas man davė tikrai daug, o aš stengiausi duoti ir jam :) Apskritai - šitas forumas pirmas ir, manau, paskutinis, kuriame esu tokia aktyvi. :) Ačiū jį įkūrusei Ievai ir kitoms narėms, kurios jį tobulino ir darė vis labaiu patrauklesnį. Smagu, kad tokie žymūs žmonės kaip Maite Perroni gali suvesti daug bendraminčių, su kuriomis išlieka gražūs prisiminimai. :)
Evelina

Taigi, šis forumas yra puikus. Man patinka, kad jis keičiasi, juda į priekį ir vis gerėja. ;D Žmonės čia draugiški, turintis savo nuomonę ir nebijantys jos reikšti, kas yra puiku, nes tai pagyvina diskusijas. ;D Jokių nusiskundimų neturiu. Administracija dirba puikiai, visada stengiasi ieškoti naujų įdėjų ir has įgyvendinti. Kaip ir neturiu daugiau ko pasakyti, nes priekaištų nėra. :)
Karina (kaRina)

Mm, patinka žmonės, malonūs, padedantys, draugiški, nepatinka sumažėjęs aktyvumas, bet turbūt patys žmonės dėl to ir kalti.. Administracija manau savo darbą atlieka puikiai, neturėčiau jokių priekaištų, forumo narių įvairių yra, neišsiplėsiu, o šiaip geras, jaukus ir šiltas forumas :)
Giedrė (Giedrytė.)

Forume užsiregistravau, nes pradėjau žiūrėti serialą "Meilės sparnai". Pagrindinė daina sužavėjo, reklamos daina iki dabar ausyse skamba, o apie aktorius geriau nekalbėsiu. Juokauju! William visada patiko, ypač dėl grožio. Na, o Maite sužavėjo savo personažu. Kaip radau forumą - negaliu pasakyti. Matyt google suvedžiau ką nors apie serialą ;)
Užsiregistravus nebuvau aktyvi. Na žinote, pati pradžia, nieko nepažįsti ir t.t. Po truputį pradėjau aktyvėti, bendrauti, diskutuoti. Tada atsirado moderatorių rinkimai. Pabandžiau ir man pavyko. Ievos ranka laiminga (jei gerai pamenu)! Ir nuo tada aš tapau aktyvi, bendravau su kai kuriais asmeniškai, pildžiau temas, per dieną praleisdavau virš valandos, jei ne daugiau.
Tiek, tada, tiek dabar - jis mane traukia. Tai viena iš 4 svarbiausių svetainių, puslapių!!! Gyvenu su šiuo forumu, kad ir kaip retai rašyčiau, prisijungčiau. Keičiasi viskas, laiko stoka, kartais - tingėjimo. Bet man čia patinka. Tik forumiečių dėka pradėjau šiek tiek domėtis 1D, ta pačia Maite, dėl kurios mes ir esame čia, kaip asmenybe, jos veikla domėjausi. Forumas man daug davė.
Labiausiai džiaugiuosi dėl bendravimo, pagalbos, bendrų interesų ir smagios atmosferos! ;*
Informacija patinka, stiliai pas mus - nerealūs (mieli, saviti, subtilūs). Džiaugiuosi, kad esu šio forumo dalimi, nors man jau ir 23 metai ne už kalnų... ;DDD
Administracija man patinka, forumo nariai - taip pat. Ne vieną panelę esu mačiusi realybėje, o taip pat - sudalyvavusi susitikime. Vienos forumietės dėka, antrą kartą pamačiau Italiją.. ;ooo
Niekada negali žinoti ką tau duos gyvenimas, tad iš jo reikia imti viską, ką gali. Aš taip ir darau. Imu viską, ką galiu iš forumo, tačiau ir jam duodu savo laiką, savo pranešimus, savo bendravimą, pagalbą, jei tokios reikia.
Pabaigai, noriu pasakyti tik vieną žodį, kuris pasako viską, ką manau apie šį forumą - AČIŪ!!! ;*****
Dalia

Šiame forume esu galima sakyti nuo pat pradžių ir jei gerai pamenu, apie jį sužinojau per administratorę Ievą. Gal tik aktyviai reikštis pradėjau kiek vėliau, bet tai antrasis forumas, kuriame taip pat radau daugybę bendraminčių, draugių, su kuriom bendrauju ligi šiol, o su kaikuriom ir realizavau draugystę už forumo ribų. Antrasis forumas, kuris turbūt išliks atminty dar labai ilgai. Nors forumo auksiniai metai ir praėjo, tačiau visada smagu čia užeiti, padiskutuoti įvairiomis temomis su kitais ir nusišypsoti prisiminus akimirkas, pranešimus bei nuotraukas iš ankstesnių laikų. Didžiausi pagyrimai ir sveikinimai Ievai su Kotryna, kurios per tiek laiko vis dar nepavargo, ir vis dar stebina mus naujais MPW Lietuvos forumo dizainais. Šaunuolės! Nuoširdžiai linkiu ir toliau nepritrūkti kantrybės, naujų idėjų, kad šis forumas gyvuotų dar daug daug metų, o ir po jų vis dar nepamirštume tos tarsi vienos didelės šeimos, kuri mus ir sujungė.
Viktorija (VikViku)


[Only admins are allowed to see this image]
Tikiuosi torto užteks visoms ;*
Dar kartelį - šiltas apkabinimas ir didelis AČIŪ nuo administracijos už visus trejus metus. Jūs nuostabios ;*
Atgal į viršų Go down
 
3-iasis forumo gimtadienis
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
DEMI LOVATO :: PRADŽIA :: FORUMAS-
Pereiti į: